شاید برای شما نیز ضرورت نصب یک دوربین در یک محیط کوچک ایجاد شده باشد و به دنبال بهترین و ارزان ترین راه حل برای شرایط خود باشید. در این مقاله به بیان راه حل های متفاوت برای چنین شرایطی خواهیم پرداخت.


Coming Soon Phone Numbers

دوربین مداربستهدوربین انالوگ یا شبکه

سوال اولیه در این قیمت در مورد توجیه اقتصادی و فنی برای استفاده از هر سیستم است. در صورت استفاده از سیستم آنالوگ شما به جز دوربین نیاز به یک دستگاه ضبط کننده DVR نیز خواهید داشت که هزینه آن از دوربین بیشتر خواهد بود. گذشته از DVR در صورت نیاز به ضبط باید یک عدد هارد دیسک نیز برای دستگاه در نظر گرفته شود که مجموعا هزینه بالایی را برای شما ایجاد خواهد کرد. البته در صورت عدم نیاز ضبط تصاویر دوربین می توانید خروجی دوربین را مستقیما به ورودی تلویزیون متصل کنید و به طور زنده تصاویر دوربین را ببنید. با این کار هزینه های شما به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

راه حل بعدی استفاده از دروبین های شبکه برای همین شرایط است. در صورت استفاده از دوربین شبکه خواهید توانست با استفاده از اتصال مستقیم دوربین به رایانه تصاویر خود را دریافت و ضبط کنید. گرچه هزینه دوربین شبکه بالاتر از هزینه دوربین انالوگ خواهد بود اما استفاده از آن نیاز به نصب DVR و تهیه Hard Disk را حذف می کند که هزینه های شما را به شدت پایین خواهد اورد. از سوی دیگر شما با نصب دوربین شبکه امکان دسترسی به کیفیت تصویر مگا پیکسل را خواهید داشت که استفاده از آن در سیستم های انالوگ با این شرایط بسیار هزینه بر خواهد بود.

در صورت عدم امکان اتصال دائمی دوربین به کامپیوتر می توانید از دوربین هایی استفاده کنید که امکان ضبط در حافظه SD را به شما میدهند. در این صورت می توانید تصویر دوربین را تا چند روز در همان حافظه داشته باشید و با اتصال دوربین به کامپیوتر به تصاویر قبلی هم دسترسی پیدا کنید.
ساعت : 2:36 pm | نویسنده : admin | دوربین مداربسته عمده | مطلب قبلی